leňa86

Nevím co dát přitelovi ke svátku.. Jsme spolu sice chvíli a nechcu to odbýt jen obyč bonboniérou.. Nejaké tipy?

Ahojky, nevím co dát přitelovi ke svátku.. Jsme spolu sice chvíli a nechcu to odbýt jen obyč bonboniérou.. Nejaké tipy? Dík:-)

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… no, já bych věděl, ale to je na jinou kategorii (po 22:00) …

Další odpovědi
Justin1

Můžeš mu dát něco s jeho jménem, třeba propisku nebo hrnek.

Drap

Pěkným sporťákem neurazíš.

autacek

Dej mu kytku a noc plnou vášní, tím rozhodně neurazíš.

elkon

To musíš vědě ty, jaké má zvyky, koníčky, nebo co jej baví. Ale svátky se moc neřeší, jen něco symbolického. Něco hezčího si nech na narozeniny. Kup mu třeba tašku s banány a na ní mašli (jako fór).

Emik19

Ahojky, záleží kolik do toho chceš investovat.. Ale pokud chceš opravdu kvalitní mlsání a ne jen obyčejnou bonboniéru z obchodu tak zkus toto :) https://www.don­coco.cz/cocobox

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Jáji88

ahoj, doncoco znám taky jejich pralinky jsou nezkonkurenční. Dostala jsem jen tak od přítele a určitě objednám zas až bude mít někdo narozeniny třeba 🙂

nyjono

No … když vidím v prezentaci na web stránkách hrubou pravopisnou chybu, moc důvěry to ve mně nevzbuzuje ☹