monikag227

Neví někdo proč mi přestal po 2letech nového noteboku fungovat Microsoft Office 2010 a odkazuje to ke koupi nového MO?

Nejlepší odpověď
Bedy

Pravděpodobně tam je nelegální licence. Zkuste MS Office odinstalovat a znovu jej nainstalovat. Po instalaci nevolte aktivaci po internetu ale přes telefonní automat. V případě nelegálního klíče můžete problém vyřešit po telefonu s operátorem/o­perátorkou Microsoft.

Eventuálně si nainstalujte OpenOffice, který je zdarma a MS Office se vyrovná.

Další odpovědi
arygnoc

pokiaľ bol súčasťou nainštalovanou predajcom, treba kontaktovať predajcu – ak tam avizoval „zadarmo“ MO, žiadajte po ňom zaplatenie licencie (ale treba si podrobne preštudovať kúpnopredajnú zmluvu) a postúpenie aktivačného kódu.

plnohodnotná náhrada (teda -skoro, ale to sú detaily, však) je free OpenOffice.

Majkl95

Openoffice je mrtvý zkusil bych Libreoffice který teď letí 😉