kurec

Nešlo by placebo efektem léčit alergii?

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, co považujete z placebo efekt.

Alergie se dál léčit alternativní medicínou, někdo ji považuje za placebo efekt,
stejně jako homeopatii. Ta rovněž může zbavit alergie. Odkazy nevkládám, aby je někdo nepovažoval za reklamu, i když prostředky doporučeje lékař. Samozřejmě je vítaná návštěva v ordinaci.
.
Byla jsem alergická na různé pachy, hned jsem se rozkašlala. Trvalo to několik roků, měla jsem problém kvůli kašli dojít k zubnímu lékaři.

Klepu na dřevo – už jsem celkem v pořádku, pomohl mě jeden přípravek, jeho název nemohu sdělit opět kvůli reklamě. Rovněž doporučený lékařem.

Pravidelně opakuji, kdo nevěří … jeho věc, nikomu nevnucuji.