panenka

Nepřehrává se mi klip na streamu

vždy když se chci podívat na www.stream.cz na nějaký klip vždy se mi tam ukáže že tento klip není ve vaší zemi dostupný.můžete mi poradit a chtěla bych si nechat pustit můj playlist na strýmu a nejde to prosím u obou otázek stručný popis jak na to děkuji mockrát

Odpovědi
lemra@lina

Přestěhovat se do jiné země. Musela byste to různě hackovat, abyste si změnila IP a aby Vás server bral jako někoho z jiné země, raději si to video najděte jinde ;)