panenka

Nejde mi pouštět hudba klipy

dcera se dívala na www.google.cz karaoke texty písní videoklipy fotky ráda by jsi ty písně pustila ale nejde jí to furt ju to odkazuje na javu bude někdo tak moc hodný a poradí mi jak na to prosím o stručný popis děkuji

Odpovědi
LuciJe

Pokud to odkazuje na javu, asi ji potřebujete v PC nainstalovat. Ten odkaz by Vás měl k instalaci navést.