najde te mi video??

našli by jste mi video na youtube?

  1. video: se zemí ve vesmíru … nemluví se tam… i vnoci i ve dne…
  2. video: zrychlený průběh reciklace
  3. video: česky… o ledním medvědovi neco o tom jak je chráněný

hledejte videa krátka 😉
děkuji za pomoc nemohla sem nic najít budto sem tululum nebo prostě slepá :D
kdo to najde je super :)

Nejlepší odpověď
www

Nenajdu, mám totiž jen tytéž možností jako ty.
Použij Google, správná klíčová slova a najdeš.

Další odpovědi
Braník

Proč my máme za tebe něco hledat?Ty to neumíš sama!!
Jména nebo názvy toho co chceš si přelož v překladači do angličtiny a pak vlož na youtube,je tam toho plno
stačí hledat
http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=polar+bear&oq=po­lar+bear&gs_l=y­outube.12..0l10­.3108.7465.0.15738­.8.6.0.0.0.2.232­.711.2j2j1.5.0­...0.0...1ac.1j2­.11.youtube.Sdy­O_o1A1fA

nonnel

Kdybych použil (zkopíroval) ten tvůj text, tak bych stejně nic nenašel.