zdeněk Mundl

Neobdržel jsem dobírkovou částku,balík na dobírku =41.200Kč, odesláno 25.3.2024 11:33 h, DR0448512132X

odesílatel: Zdeněk Mundl Revoluční 315 27307 Vinařice adresát doručení balíku na dobírku :Robert Vlach Vinohrady 8a 63900 Brno Převzetí zásilky a zaplacení dobírky 27.3.2024 připsání na účet České spořitelny 29.3.2024 . Do dnes 10.4.2024 jsem neobdržel dobírkovou částku. Zdeněk Mundl

Nejlepší odpověď
Disraeli

Nespletl sis nějak weby? Napiš na ČP nebo odesílateli, dle toho, koho se to týká a co chceš.
Stejně se vlastně ani vůbec na nic neptáš, takže co vlastně chceš? ;) Nebo oznamuješ?

A proč vůbec uvádíš osobní údaje a adresu? Rovnou tu napiš i bankovní číslo (nejlépe s heslem), číslo pojištěnce, RČ,… 😅

Další odpovědi
Savier

Děkuji za údaje. Budou se mi hodit.

Dochy

Tak byli ty prachy připsány, nebo ne?
A jentak mezi náma, my tady nejsme pošta, takže s tím asi nepomůžem.

Tonda Káňa

Troll

Drap

Musíš se zeptat tedy tam, kam byly peníze doručeny. Tady ti nikdo nepomůže, ale jak informace to je zajímavé.

elkon

Co tam máš dál…?