Není to báááječnéé? Ti Rusové,to jsou stejně pašáci.

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/211635-pilulka-pro-zivot-vecny-bude-na-trhu-za-par-let-slibuje-rusky-vedec.html

Co tomu říkáte?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Snad ji nedostane do ruky tchýně a manželka :D

Další odpovědi
anonym

no to bude nádhera já se těším na důchod a takhle ani nezestárnu,a trápit se tady do nekonečna taky nechci

anonym

Co když mě tou pilulkou někdo otráví život? Musel bych celou věčnost dělat, makat, dřít a chodit do práce.