anvodak

Není pro správný psychický vývoj 7let. kluka špatné, že spí stále v posteli se svojí mámou?

Jakým způsobem ho to odnaučit?

Nejlepší odpověď
anonym

Nejdřív to musíš odnaučit tu mámu…
Děcko si dovolí jen to, co mu umožní rodiče – takže primárně ti musí vědět, co chtějí.

Další odpovědi
huxa

Není to nijak moc závadné a ani moc zvláštní. Daleko více by pro něj mohlo být špatné, kdybys jej násilím chtěla oddělávat.

ptáč

Je to špatné. Dítě má mít vlastní postýlku a v ní spát. Jestli spí všichni v jednom pelechu, tak jsou jako myši. Netrpí matka reaktivní formací?