KamČůZeK

Není hloupé když jde kluk na Zdravotnického asistenta?

Rozhoduju se mezi zdrav. lyceem a zdrav. asistentem, a vůbec nevím na který z nich jít. Víc by mě bavil ale asistent :(

Nejlepší odpověď
hanulka11

Proč by to bylo hloupé jestli máš k tomu vztah jdi do toho, nedej co kdo říká nebo si myslí.

Další odpovědi
Nikkol

Je to dobré, proč by měli koukat po sestřičkách jenom chlapi.Ať je v nemocnicích i někdo pro ženy. 🙂
V téhle době už se na to tak nekouká. Je to normální.

Berušinka

Proč bys nemohl být zdrav. asistentem?! Když to chceš jednou dělat, bavilo by tě to, tak na tu školu jdi. Děláš to pro sebe, ať si okolí trhne, kdyby proti tomu něco mělo.

dědapetr

Klidně běž,u nás v nemocnici jsou dva.Nepřipadají si hloupě.Mezi nemocnými byli oblíbeni.Pracují na plicním.

tom004

U nás je zdravotní škola (Č.Krumlov),a studuje ji i dost kluků.A nikdo na tom nevidí nic divného.Takže hurá do toho.

Terryle

Proč by bylo? Já bych si takovýho kluka naopak spíš vážila.
Já bych viděla hlavně výhody:

  • zdravotní „bratr“ je k nezaplacení – má sílu a může sestřičkám hrozně pomoct, např při přemísťování pacientů apod
  • někteří pacienti-chlapi se můžou před sestrou stydět, před chlapem míň
  • muž hrozně pomůže ženskýmu kolektivu, trošku ho uzemňuje a krotí
  • starší pacienti ti budou říkat pane doktore :)
  • budeš mít na výběr mezi spoustou spolužaček a ty si Tě budou hejčkat ;o)

Prostě pokud Tě to baví a chceš dělat s lidma, tak neváhej a jdi na to. Když si vybíráš vlastně svou budoucí práci, neměl by ses rozhodovat podle toho, co si o tom mylsí někdo jinej, ale co chceš Ty…
Ať Ti to kdyžtak klapne!
Doplňuji:
Ještě doplním odkaz na zajímavej rozhovor s jedním „zdravotním bratrem“ :o) působí a vypadá moc spokojeně. I podle toho bych řekla, že se není čeho bát ;o)

http://finance­.idnes.cz/sest-otevrenych-zpovedi-jak-muzi-zvladaji-typicky-zenske-profese-102-/podnikani.as­p?c=A101123_1487131_za­mestnani_hru

elektrikář

Sestřička v kalhotech dnes to není nic zváštního. Když to zvládneš není to lehká práce hlavně na nervy.

Katie

proč ne nejde o to co si o tobe reknou lidi ale co te bude vic bavit to je duležitejší