zuzka.67

Není grafická karta?!?

Stáhla jsem si jeden program … a po jeho použití se mi nějak zblbnul počítač hned potom jsem si chtěla zahrát jednu online hru … a tam mi to napsalo že není žádná grafická karta.. co teď? .. počítač je celkem od té doby pomalý. . .
Doplňuji:
No restartovala jsem počítač a změnila se mi uplně plocha .. musela jsem tam něco změnit a navíc mi tam naskočila tabulka s tímhle „Tato verze ovladače aktivované grafické karty nepodporuje program Catalyst Control Center.Aktualizujte ovladač grafické karty ATI nebo aktivujte adaptér ATI pomocí Správce zobrazovacích zařízení.“ . . .

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Logicky: Když yb nebyla grafická karta neviděla by jsi nic na monitoru.

Tipuji to na nějaký problém v komunikaci mezi softwarem a ovládači grafické karty

Další možnost je ta, že je hra špatně přeložená, že to mělo spíš říct něco ve smylu Vaše grafická karta nepodporuje technologii OpenGl, DirectX, Physic, …

Aktulizuj hru (patach) a software grafické kartě (ovládače, Firmware/bios).

Jsou na to utilitky na CD ke grafické kartě, co to samo stáhne z internetu z webu výrobce.
Doplňuji:
To co to říká. Jít na stránku www.ati.com a stánout si novou verzi ovládačů dle grafické karty + operačního systému-

Další odpovědi
vaiko

Dej obnovení systemu do doby před vznikem těchto problemů to bude pro tebe asi nejjednodušší…