Kubas11

Proč mi mizí grafický adaptér ze správců zařízení?

VČERA = http://fastima­ges.eu/images/gra­fikgcg.png
DNES(12h)= http://www.fas­timages.eu/ima­ges/grafika1.png

Co s tí mám dělat?

HP 635
HW= Procesor: AMD Athlon P360 (2,3Ghz)
Standardní paměť: 4 GB
Grafická karta: AMD Radeon HD 6370M 512 MB
Doplňuji:
Jak se to zakazuje ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Ta AMD Radeon HD 4250 je integrovaná, proto když chcete používat jinou, tak tu integrovanou je dobré zakázat – zakazuje se to v BIOSu.
Doplňuji:
Hned jak zmáčknete tlačítko napájení počítače (ten knoflík se kterým se t zapíná), tak držte klávesu Delete nebo F2 či F12 (to jsou nejčastější přístupové klávesy) – prostě to musíte vyzkoušet, pokud si to dole nestihnete přečíst – tam je třeba psané Press F2 to enter Setup – tak tím setupem je myšlen BIOS.
No a jak přejdete do toho BIOSu, tak tam to je někde v Advanced Settings, možnost Primary display, tak tam přepnete na AGP/PCI VGA nebo něco na ten způsob. Možná kdybyste třeba vyfotil obrazovku s BIOSem a nahrál to třeba na leteckou poštu a vložil sem odkaz, tak by se dalo poradit přímo.
Nebo se zeptejte někoho zkušenějšího kolem sebe, kdo by Vám mohl pomoci přímo a nastavit to.