nemohu se přihlásit na Badoo

píše mi to:oops this page appears broken.DNS error.Server cannot be foun.Search results providet by yahoo

Nejlepší odpověď
anonym

Badoo je dost pochybný.Vykradou vám data a používají je.

Další odpovědi
skorcovaz

Bude to pro Vás lepší, nepřihlasovat se.. ;)

anonym

možná se pokoušíte přihlásit ve firmě, kde vám přístup do této seznamky blokují …

jinak zkuste jiný prohlížeč a napište nám zde jeho chybové hlášení, ideálně prohlížeč Google Chrome http://chrome­.google.com , který chybu umí popsat trochu podrobněji.

DNS Error však skutečně nasvědčuje nějaké formě záměrného blokování … badoo je poměrně stabilní služba a nemívá výpadky.