Anonym012

Nemohu se přihlásit do aplikace Email od Seznamu.cz, proč?

Normálně se tam přihlásím do účtu, ale přes aplikaci se tam nedostanu, čím to je?

Nejlepší odpověď
Edison

Jakou aplikaci? Jinak lepší by bylo kontaktovat helpdesk seznamu, nemyslíš? Můj osobní názor je, že bude problém v nastavení účtu v tej aplikaci. Mít správně nastavené protokoly, porty, adresy služeb… Jak co nastavit je v obyčejnym helpu seznamu.

Další odpovědi
aliendrone

Edison má sice pravdu, ale u seznamovské aplikace „Email“ se dá předpokládat, že tato jím jmenovaná nastavení budou v pořádku. (Neříkám, že se nemůže stát, že výrobce softu k obsluze VLASTNÍHO mailu to nepodělá, ale přeci jen… ;) D :D)

Tudíž je MNOHEM pravděpodobnější, žes zvoral přihlašovací údaje > uživatelské jméno (emailovou adresu) nebo heslo.