weim

Nemohu již roky najít písničku. Pomůžete mně?

Třeba někomu utkvěla také v paměti a bude umět odpovědět, zpívá mužský hlas:
"Mý dopisy pálíš, jak morem nakažený a s jiným se válíš ve jménu změny, mý dopisy pálíš, my (moře i tvář?), jako loňský (kalendář?)
Objevuje se mi opravdu již třeba patnáct let v hlavě, ale neumím ji určit.
Pomůžete prosím? Díky, Sim

Nejlepší odpověď
lewism

Je to Scandall- V ráji se stmívá
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=isj7y2vE1Uc

Další odpovědi
Kelt

Když hledám píseň, zadám si část textu do Googlu, napíšu lyrics nebo text a ono mi to něco najde. Toto mi nic neříká, ale některé písně se mi také vybavují.

anonym

Kdyby aspon kousek té písně byl k dispozici,jinak jsem nic nenašel,ale text vypadá solidně.

nosahosa

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=46kLEP_6kGI
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ZaZEnj113pU
Není to jedna z těchto dvou písní?

Lalibela

Ahoj,ja tu pisnicku shanim taky spoustu let.nezjistila jsi nahodou uz,kdo ji zpiva?Byla bych uplne stastna.

My dopisy palis,my telo i tvar,jako lonskej kalendar.

weim

Add youtube – tak stylově vůbec, může to být klidně dvacet let stará písnička, já jí poslouchala fakt hodně dávno, jen z rádia a stylově spíš jakoby to zpíval Střihavka či někdo podobný, táhlé tóny, neumím noty, ale něco ve stylu.
Mýýý dopisy pááálíííš, jak morem nakažený a s jiným se vááálííííš ve jménu změny.

weim

Děkuju všem, vyhledávání přes google jsem zkoušela, i yahoo, až pak jsem se obrátila sem, jdu zkusit ty youtube odkazy, díky za snahu všem!

weim

lewism neuvěřitelný! To je přesně ona. You made my day, díky moc :)