Avatar uživatele
Kepler

Nemáte někdo zkušenosti s internetovou televizí LEPŠÍ TV?

Zatím využívám internetovou TV od svého lokálního poskytovatele netu, ale začínám být hrubě nespokojený, protože když telefonicky nahlásím závadu, vždy mě ubezpečí, že zjistí kde je problém a budou mě kontaktovat, ale neudělají nic. Takže od nich chci odejít. Jak je na tom LEPŠÍ TV?
............
doplněno: Jedná se mi spíš o technickou spolehlivost služby.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1561 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Já je zkusil. Ale oproti mému standardnímu poskytovateli nenabízejí nic navíc, teda kromě appky do bedny. Jinak prakticky stejná skladba stanic… Appka do bedny má pro mě význam jen ve zpětném shlédnutí pořadů, což můj základní poskytovatel nabízí jen prostřednictvím STB a… světe div se, přes web. To využívám jen na cestách, jinak koukám on-line rovnou, STB jsou od nich fak bída. Na webu bedna jejich produkco zobrazit neumí a appku nemaj. Takže v zásadě pro toho, kdo nemá nic velmi slušná volba. Komunikačně… netuším. Cenově srovnatelné s jinými…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Nemám, ale zřejmě to solidní firma nebude. Řada zákazníků si na firmu goNET s.r.o. (Lepší TV) stěžuje:
https://www.va­sestiznosti.cz/spo­lecnost-4655/gonet-s-r-o

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano mám s ní krátkou zkušenost (ze 14 denního zkušebního období), předplatné jsem neprodloužil protože v základním balíčku za přiměřenou cenu nenabízeli dostatek dokumentárních kanálů (jen 6, WHAT? Kde je Discovery, kde je Spectrum, kde je Crime+ Investigation, Travel Channel, Viasat N/E/H, atd atd ? to všechno na lepsi.tv chybí, jako by celá čr čuměla jen na tupé seriály). Kuki.cz je na tom s nabídkou dokumentárních stanic mnohem lépe ale chtějí za to 400 Kč měsíčně, levní nejsou (mají samozřejmě levnější balíčky ale tam zase ty dokumentární stanice nejsou) … ale jestli má být TV k něčemu, tak na těchto kanálech imo záleží, takže jsem skončil u kuki.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

marci1, pět stížností to není „žada zákazníků“ to je nic 🙂 – zvlášť pokud jsou ty stížnosti převážně označeny za vyřešené. Na alzu si tam stěžuje tisíc lidí a taky tam nakupujete …

před 1561 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ale rozhodně chválím že tento dTest web sledujete, je to perfektní pomůcka, ale tady jste udělala trochu ukvapený závěr 🙂

před 1561 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet