zjentek

Nemá někdo tušení, kolik tun peří ročně spadne při migraci ptáků na matičku Zem?

Statistika.

Nejlepší odpověď
Kepler

58,425 kg jen v ČR (2015). Jinde na světě to ještě neměřili.

Další odpovědi
dudu

Proč mne neustále napadá replika „Bože, bože odpusť jim jejich hříchy neb oni nevědí co činí“.
A dále pak zda nejde zařídit, aby tazateli dopadl na hlavu spolu s peřím i všechen jejich trus!

Kepler

Sranda musi byť, aji gdyby fotra věšali!

zjentek

Dudu: A co když vědí, co ty víš?
Víš, co takový pták může všechno vědět?

zjentek

…jestli se zajímáš, kolik toho ti opeřenci za letu nasmolí, tak si ale založ svoje vlákno!