zjentek

Někteří jsou si opět a jako obvykle rovnější?

Řeklo se, budiž víčko pevně spjato se svou PET flaškou PRO VŠECHNY A VŠEM, raději ať se pobryndáme + jiná úskalí nevadí hlavně když zachráníme planetu. Takže na tetrapaku od Pilosu smetana z Lidlu nově drží vršek jako přibitý, složitý mechanismus zatímco na př. dceřinný Kaufland, Activie jogurtový nápoj miliardy bacilusů od Danone má docela v knedli, sice „dobrý pocit uvnitř“, ovšem víčko se nechytá na povrchu! Kde je tedy pravda? Děkuju.

Odpovědi
Drap

Myslím, že i když je to už schváleno, tak to bude platit až od konkrétního data.