JanaViki

Někdo zkušenosti s Opera Mini?

Dobrý den, mohu se zeptat, jestli je Opera Mini zdarma? Pokud ano, můžu kdekoliv bez wi-fi?:)

Nejlepší odpověď
Earl Sin

Opera mini je zdarma.
Pokud máte dostupnou wifi, tak můžete být online přes Wifi.
Doporučuji v Opeře nastavit dotazování na připojení. Sám to takto používám a je to lepší, protože se to při spuštění zeptá, jak chci připojit

Další odpovědi
lukas.zmizik

opera mini je zdarma ale abys mohla prohlížet stránky, musíš mět připojení k internetu – jakékoliv – wifi nebo 3g, to je fuk

www

Ano, je zdarma. Pro použití bez WiFi je však nutné mít od operátora internet v mobilu, který ale zdarma není. Používám již spoustu let.
Doplňuji:
Opera nimi je jen internetový prohlížeč, bez připojení k internetu ti je ale na nic.