Blblblblb

Někdo kdo by mi poradil změnit životosprávu?.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Tak to jsi narazila na skutečnou kapacitu. Moje rada zní: změň životosprávu.

Další odpovědi
huxa

nejdříve si změň jméno

hanulka11

nejlépe výživový poradce

Orange

Když nenapíšeš, jak jsi na tom teď, tak asi těžko.

www

Jedině lékař, začni u toho všeobecného, dříve obvodního. 😉

venkovan

Zapomeň na všechny rady z časopisů – protože životospráva výživa je u každého jedince specifická. Navíc jsi dívka která ještě dospívá – špatným režimem si můžeš trvale ublížit.
Takže pokud chceš změnit – tak k odborníkovi.
A nezapomeň – životospráva není jen co jíst, ale vyhnout se zdraví škodlivým látkám (sem patří všechny drogy), mít dostatek spánku, pohybu, umět odpočívat a umět se radovat i z běžných věcí.