Postmaster

Někde je v konzumním systému chyba?

1 Ekonomika bez zisku
2 Kafe bez kofeinu
3 Pivo bez alkoholu
4 Knihy bez moudrosti
5 Náboženství bez morálky
6 Politika bez profesionality
7 Jídlo bez chuti
8 Sex bez lásky
9 Lidi bez práce
10 Léky bez léčivého účinku

Nejlepší odpověď
nyjono

Proč chyba konzumního systému?
Prostě dlouhodobé reakce na požadavky.

Další odpovědi
hapiky

Chyba ani ne, spíše požadavek, nebo nedostatek něčeho, neodbornost, klam apod.

elkon

To jsou všechno jen subjektivní pocity jedince, které v širších souvislostech nic neznamenají.

klob1

Moc hezké…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Mě spíš udivuje, co vede lidi k šíření takovýto seznamů, které jsou obvykle mišmam možná zajímavých postřehů a úplných blábolů … Snaha „nadávat na poměry trochu sofistikovaněji“?

Herjulfson

Myslím, že šlo především o pobavení. Žádnou větší hloubku bych v tom nehledal.