Avatar uživatele
anonym

Nejzábavnější desková hra?

Chceme si s přítelkyní pořídit nějakou kvalitní deskovou hru, která by nás zabavila na co nejvíce času a dalo by se v ní taktizovat. Samozřejmě by byla ideální World of Warcraft, ale než za to dáme dva tisíce, tak se raději ještě poradíme. Pokud někdo máte zkušenosti s hrami typu Osadníci nebo Carcassonne, tak pište. Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? bobánek, chudst, anonym před 4639 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Co takhle Scrabble?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Člověče, nezlob sa.
Dáma.
Šach.
Doplňuji:
Pre Kablik aj ostatní,
vrchcáby možno poznáte, pôvodný názov backgammon
pravidlá najdete na stránke:
http://www.bac­kgammon.cz/pra­vidla

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bobánek

Monopoli,dosti­hy,hlín.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

My jsme si teď pořídili Callisto a hrajeme to pořád. Je to super.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Franceska.

nejlepší hra jdou osadníci z katanu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Me naprosto uchvatila hra, na jejiz nazev si ted nemohu vzpomenout. Je to spis takova detektivni deskova hra – jste detektiv a patrate po vrahovi. Ani na pravidla uz si presne nevzpominam, jen z toho pochazi slavne hlasky, ktere muzete slychat i z ruznych filmu a serialu (ted jsem to naposledy slysel v Dr.Housovi) – napriklad „Udelal to sluha, v kuchyni, svicnem.“


edit: Jo! A vzpomnel jsem si! Jmenuje se Cluedo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Aktivity . ( to je jedine hra , kterou se mnou nekdo hraje ) , protoze to neni " inteligentni " hra , tak pry nezdrzuji. ! ☹ -iv-
P.S. Osadnici se mi libi , ale tam pry zdrzuji a myslim , ze se ani neda hrat ve dvou. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

My hrajeme Scrabble, Dostihy a sázky, Znáte český film?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kablik

Je to určitě individuální, každého baví něco jiného, já jsem přišel na chut Scrable. Chci se však zeptat znalců, od vidění znám hru,její název jsem nikdy nezjistil,pokusím se ji popsat,hraje se to v dřevěné krabici asi 40*25 cm, na kratších stranách jsou barevné špičaté trojuhelníky,pou­žívají se k tomu kameny jako u dámy a hází se kostkou, hledal jsem to na netu už mnohokrát, ale bez úspěchu, setkal se s tím už někdo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mr.Fake

Nevím jestli je to úplně desková hra spíše ne..Ale hrozně mě bavil Twistter.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

Osadníci a Carsassone jsou super, ale myslím, že ne pro 2 lidi, taťkovi a jeho přítelkyni teď chceme zkusit koupit Blokus duo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pro Kablika: Nejsou to ty Vrhcáby (Backgammon)? Jinak děkuji všem za odpovědi. Zatím to vypadá tak, že se mrknu na ty Osadníky.

před 4638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kablik

No ano, vrhcáby, děkuji všem kablík.

před 4638 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek