Nejzábavnější desková hra?

Chceme si s přítelkyní pořídit nějakou kvalitní deskovou hru, která by nás zabavila na co nejvíce času a dalo by se v ní taktizovat. Samozřejmě by byla ideální World of Warcraft, ale než za to dáme dva tisíce, tak se raději ještě poradíme. Pokud někdo máte zkušenosti s hrami typu Osadníci nebo Carcassonne, tak pište. Díky

Nejlepší odpověď
fcoop

Co takhle Scrabble?

Další odpovědi
led

Člověče, nezlob sa.
Dáma.
Šach.
Doplňuji:
Pre Kablik aj ostatní,
vrchcáby možno poznáte, pôvodný názov backgammon
pravidlá najdete na stránke:
http://www.bac­kgammon.cz/pra­vidla

bobánek

Monopoli,dosti­hy,hlín.

Nikkol

My jsme si teď pořídili Callisto a hrajeme to pořád. Je to super.

Franceska.

nejlepší hra jdou osadníci z katanu…

chudst

Me naprosto uchvatila hra, na jejiz nazev si ted nemohu vzpomenout. Je to spis takova detektivni deskova hra – jste detektiv a patrate po vrahovi. Ani na pravidla uz si presne nevzpominam, jen z toho pochazi slavne hlasky, ktere muzete slychat i z ruznych filmu a serialu (ted jsem to naposledy slysel v Dr.Housovi) – napriklad „Udelal to sluha, v kuchyni, svicnem.“

edit: Jo! A vzpomnel jsem si! Jmenuje se Cluedo.

anonym

Aktivity . ( to je jedine hra , kterou se mnou nekdo hraje ) , protoze to neni " inteligentni " hra , tak pry nezdrzuji. ! ☹ -iv-
P.S. Osadnici se mi libi , ale tam pry zdrzuji a myslim , ze se ani neda hrat ve dvou. -iv-

Ponytail

My hrajeme Scrabble, Dostihy a sázky, Znáte český film?

kablik

Je to určitě individuální, každého baví něco jiného, já jsem přišel na chut Scrable. Chci se však zeptat znalců, od vidění znám hru,její název jsem nikdy nezjistil,pokusím se ji popsat,hraje se to v dřevěné krabici asi 40*25 cm, na kratších stranách jsou barevné špičaté trojuhelníky,pou­žívají se k tomu kameny jako u dámy a hází se kostkou, hledal jsem to na netu už mnohokrát, ale bez úspěchu, setkal se s tím už někdo?

Mr.Fake

Nevím jestli je to úplně desková hra spíše ne..Ale hrozně mě bavil Twistter.. :)

Katusa

Osadníci a Carsassone jsou super, ale myslím, že ne pro 2 lidi, taťkovi a jeho přítelkyni teď chceme zkusit koupit Blokus duo

anonym

Pro Kablika: Nejsou to ty Vrhcáby (Backgammon)? Jinak děkuji všem za odpovědi. Zatím to vypadá tak, že se mrknu na ty Osadníky.

kablik

No ano, vrhcáby, děkuji všem kablík.