veronika36

Nejlepší kniha o americké historii?

Dobrý den, poradili byste mi prosím nějakou dobrou knihu (encyklopedii) o americké historii, nikoli moc podrobnou, spíše základní fakta. Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Encyklopedie dějin USA – Thomas L. Purvis
http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/encyklopedie-dejin-usa-63615

"První komplexní encyklopedický průvodce dějinami Spojených států amerických je určen nejširšímu okruhu lidí. Historické události, reálie, osobnosti a pojmy z nejrůznějších oblastí života americké společnosti a dějin USA. !

V diskusi výborné hodnocení.

Jinak jsou encykopedie amerických zbraní, zdraví, fotbalu atd.

led

„Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení. "
Tak aspoň takto, +1 palček
annas ani so sladkosťami to netreba preháňať, asi preto bol takto "humorne“ nastavený počet prijatých palčekov na jedného užívateľa.