Jakub2007

Nevíte, čím to může být, že přestaly fungovat „hudební bedýnky“?

Nejdou mi hudební bedýnky

Dobrý den, včera mi normálně fungovali hudební bedýnky, a dnes mi už nefungují, (jdou jenom systémové zvuky). Hlasitost mám na plné pecky, konektor zvuku mám v zeleném kolečku. Hudební bedýnky se jmenují Logitech Z200 černá, mám Windows 10. Prosím můžete mi nějak poradit?

Nejlepší odpověď
Edison

Zkoušet hlasitost, připojení, bedýnky… když systémové jdou opravdu nemá smysl… Problém je v nastavení přehrávače (programu) a kam a jak má přehrávat, nebo v nastavení „mixeru“. Zásadně jaký máš OS… Jinak zkus kliknout na ikonku repro v tray pravým tlačítkem, otevřít mixer. Mělo by tam být povícero „klikátek“ a „šoupátek“. Tam bude nějaký problém.