paulii

Nejde nainstalovat teamspeak co s tím??

Potřeboval bych teamspeak kvuli klanu na jedne hre. Chtěl jsem si ho nainstalovat tak jsem si ho stáhl z oficiální stránky po otevření mi to píše chybu (Installer integrity chech has failed. Common clauses include incomplete download and damage media.). Neví někdo co s tím?

Odpovědi
kelley

Podle toho co to píše je instalační soubor poškozený a poškodil se pravděpodobně při downloadu například pomalým nebo přerušovaným internetovým připojením. Stáhni ho ještě jednou a zkus to znovu. Nebo ho stáhni z jiného zdroje (www.slunecnice.cz apod…).