I M GAMER

Nejde mi zvuk u notebooku, co mám dělat ?

Zdravím guys
Nejde mi zvuk u notebooku, nevíte co s tím ?
Když na to kliknu objeví se toto :
Budu moc rád za odpověd', jestli nějakou dostanu… :D

Nejlepší odpověď
elkon

Podívej se na nastavení zvukové karty. Případně začni vpravo dole, kde je symbol repráku. Klikni pravým tlačítkem a zkontroluj nastavení.

Další odpovědi
jirka F

Oprava:Nejdříve bych zkontroloval nastavení reproduktoru.A až poté přešel k tomu co píšu nahoře.

jáára

Služba zvuku není aktivní. Nepomohl restart?

paul1

Mně už jeden notebook odešel, všechno se v něm zaseklo a nedá se to opravit. Teď mám už dost dlouho nový a jeden známý mi poradil, že životnost mu prodloužím tím, že ho nebudu po skončení zavírat, tím se prý poškodí časem kabeláž v pantu. Tak ho nechávám otevřený a jen aby se neprášilo na klávesnici, tak ji zakrývám kusem fólie

jirka F

Doplňění: nezakázal si třeba jen reproduktor?Je mě to nějaké divné.