fanynek

Ani po půlhodině mi nejde zformátovat nový 64GB flash disk, je na něm exFAT. Nejde v PC ani v satelitu. Co s tím?

Ono to formátuje, ale je normální aby to formátovalo půl hodiny a nic?

Odpovědi
jáára

diskpart
list disk
select disk 1 nebo kterej je ta fleška
clean
exit

Pak formátuj ve Windows.
Pokud diskpart hodí chybu, je fleška v pr.

Alesh

A jak to fomátuješ přímo z Windows? Rychlý formát by proběhl během pár desítek sekund, normální formátování trvá hodně dlouho, pokud to formátuji já, tak to spustím v Total Commanderu a tam vidím průběh, čili určitě čekám, až to doběhne, jinak to pak samozřejmě nefunguje. Nevím, co s tím děláš za vylomeniny. 😉

fanynek

Tak už mi to funguje,jen jsem déle čekal