Vllll

Nejde mi vypnout moje MI mini tiskarna (MI portable photo printer)

Normalne jsem si chtela vytisknout fotku a najednou to neslo, ted si tady nevim rady a indikator mi furt blika bile a nejde mi vypnout

Nejlepší odpověď
seraphico

Chtělo by to doplnit přesný název tiskárny. Pod názvem MI mini tiskárna jsem nic nenašel. Být na Vašem místě, tak bych se podíval do návodu, zda tam není řešení nejčastějších závad, respektive, co znamená blikání bílého indikátoru.

Zkuste zařízení restartovat:

https://ctrlv­.cz/xcQU

Další odpovědi
Schluker

A klasicky dlouze podrzet tlacitko pro zapnuti/vypnuti? Nepomohlo? Melo by..