huxa

Nejde mi se znova přihlásit do účtu youtube, jde vám to?

musel jsem se odhlásit z YT, poté najedu na youtube.com, kliknu v horním pravém rohu na přihlásit se, stránka se mi akorát znova načte (mám tam znova youtube.com) a nelze se nikde přihlásti, poté se mi v levém horním rohu zobrazí přihlásit se, ale opakuje se problém. Zkoušel jsem to znova po hodině, stejný problém, dělá vám to taky? nevěděli byste, proč to tak dělá?

Nejlepší odpověď
briketka10

mě se přihlásit jde normálně..

Další odpovědi
M.

Zkus se přihlásit přes google, je to propojené. Jinak já s tím problém nemám.

anonym

Špatné uživatelské jméno, mejl nebo heslo. Mě to fachá v pohodě