devi344

Nejde mi nainstalovat PC hra

Zdravím, koupil jsem z Anglie PC hru z roku 2007. Problém je, že nejde nainstalovat, stále to píše Tato aplikace je z důvodu zajištění vaší ochrany blokována. Už jsem zkoušel vypnout ochranné nastavení PC, najít nový ovladač od výrobce ( protože staré hry nemusí nové počítače přijmout), ale nic nezabralo. Nevíte co s tím ?

Odpovědi
nyjono

To máš teda blbý.
A na co se ptáš?

Schluker

Nainstalovat virtualni PC se starsim OS. To by mohlo u tak stare hry zabrat.