Kordex

Nejde mi mikrofon u sluchatek

Nejde mi mikrofon u sluchatek, zapojil jsem sluchatka a mikrofon podle barev ze zadi PC. Pouzivam GENIUS Sluchátka s mikrofonem HS-04SU volume control. Nemam stahnout neakej driver? A kde?
Doplňuji:
nemam XP, mam visty

Nejlepší odpověď
Alesh

A nemáš jen v nastavení ztlumení/vypnutý mikrofon? Ve Win XP to myslím byla výchozí hodnota, že byl mikrofon vypnutý.

Další odpovědi
rynek878

start-ovládací panely-zvuky a zvuková zařízení-hlasitost-upřesnit,potom uvidíte tento panel:

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1040nadap051021364­720230.jpg