Terka88

Nějaký funkční, zaručený antivirus do mobilu?

  • na samsung galaxy Y, a na samsung galaxy S II

Nejlepší odpověď
Bedy

Oba telefony mají Android, takže tam antivir vřele doporučuji. Takže skočte do Google Play (Android Marketu) a nainstalujte si avast! Free Mobile Security. avast! nabízí zdarma to, co nabízí konkurence. Oproti ostatním free řešením má firewall.
Doplňuji:
Badisko, bohužel viry pro Android číhají na každém kroku, i tam, kde byste to nečekal. Dokonce i v oficiálním obchodě byly několikrát zaznamenýny případy, kdy tam byly nebezpečné apliakce. Ty na první pohled vypadaly celkem dobře, bylo tam i „nastříleno“ dobré hodnocení…tvářily se třeba jako pokračování hry Angry Birds či jako spořič baterky. Realita byla žel jiná.

Z mobilních systémů bych si dával ještě pozor u Symbianu, ikdyž ten jde do háje a hackeři o něj nejeví příliš zájem. Teď se zaméřují téměř jen na Android.

Další odpovědi
badisko

nejlepsi antivirus je prevence …!!!! nestahovat kazdou blbost z netu a vechodit na podezdrele stranky.....jinak avast!!!…