Dudny

Proč tiskárna HP B109a hlásí hned po instalaci nedostatek barvy?

Dobrý den, mám problém s tiskárnou HP B109a. Dnes jsem koupil novou barvu, nainstaloval jsem ji a tiskárna hlásí nedostatek barvy. Děkuji moc za odpověď.

Odpovědi
Jiří Bohumil

Některé tiskárny, pokud vyměníš originální cartridge za kompaktibilní (neoriginální) se takto mohou chovat. A je, u některých, možno deaktivovat toto hlášení a pak i s tím, že ukazuje nedostatek barvy, tiskne.
Jak je to u této konkrétní nevím, ale je to takto třeba u Canon-ek.
Jinak přidávám odkaz na cartridge, s novým čipem, které by snad mohly jít.
Nutno vyzkoušet.
http://www.kmpshop­.cz/tonery/hp/4898-hp-photosmart-b109a.html?ut­m_source=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=HP+%7c%7c+­ppcHIT+%7c%7c+5299231118

mosoj

Kazetu opět vyjmi, štětečkem a lihem očisti dosedací plošky plošného spoje, stejně tak i na kazetě. Kazetu pak důkladně domáčkni do svého místa. Pokud se to neopraví, kazetu reklamuj.

Arne1

JáJsemRaibek: Umíš číst ? Píše že tu barvu koupil !