mj81

Nefunkční autorádio (nápis AUX)

Jedu si takhle včera večer autem, po průjezdu Letenským tunelem směrem na Letnou se autorádio vyplo a zase zaplo, na displeji se objevily nějaké nesmysly a když jsem zkusil naladit nějaké rádio, skončilo to u toho, že na displeji svítí AUX a nic to nedělá. Kde je chyba a co s tím?

Nejlepší odpověď
9 řemesel

AUX = připravený VSTUP třeba pro flash,mikro kartu či přehrávač přes jack.Je-li to radio např. Sencor, mačkat dole pod kolečkem regulace hlasitosti.(vět­šinou :AUX,CD,radio).

Další odpovědi
mojitek

AUX je vystup. Navol si AUX pryč,proste to posteluj

Michálek1245

Kupte nové, to nemá smysl něco opravovat. Autorádio není zase tak velká investice. Docela levná autorádia mají tady: https://www.2din­.cz/ Tak bych se zaměřil, jestli si třeba nevyberete něco nového tam. Jinak pokud je to AUX, tak to bude pravděpodobně problém s nějakým konektorem. Ale jako já nejsem odborník. Jen zapálený laik.