Kanča

nefungují mi určité internetové stránky i když mi v pořádku jede připojení k internetu. proč?

konkrétně, chci se připojit na stránku https://www.se­aofthieves.com/ jde přesněji o stránku jedné hry. ale ať čekám jak čekám, dočkám se jedině špatně načtené stránky (bez vzhledu, čistě bílá stránka s přehnaně obrovskými ikony na stránce bez žádného stylu, jako kdyby někdo odstranil CSS pro tuto stránku)

když přejdu na jiné zařízení, přesněji k druhému pc, je to samý problém. ale když se připojím přes mobil přes mobilní data, jede to v pořádku. takže problém nebude s pc. bude problém u routeru? nebo přímo u providera našeho internetu? a jak ho řešit? snažím se hledat nějaký postup řešení na internetu ale marně.

ostatní stránky jako je youtube, nebo facebook, mi jedou v pořádku. zatím je problém jedině u této internetové stránky.

Odpovědi
dubraro

1/ To, že je v pořádku vaše připojení, neznamená, že je v pořádku také připojení provozovatele stránky. A závada může být kdekoliv na cestě.
2/ Stránka může být providerem (nebo třeba zaměstnavatelem, pokud si hrajete v práci) blokována, z různých důvodů. Třeba obsahuje škodlivý software nebo nežádoucí obsah atd.