Monie

Jak to, že se mi seká Facebook, když internet mi jede v pořádku.

Internet mi jede v pořádku, jen záložka s FB se sekne, musím ji vypnout a zapnout, ale po pár minutách se to sekne znova. Nevíte co s tím?

Odpovědi
quentos

možná jestli těch otevřených záložek a woken nemáte už moc najednou :{)>to se mi stává taky. V těch případech se seká ta nejsložitější z aplikací, což bývá často právě FB

bolak

Pravděpodobně zahlcená paměť prohlížeče.

Zkus restartovat PC.
Když to nepomůže, vyčisti prohlížeč Ccleanerem.
Když ani to nepomůže, tak projeď pc antivirem.
Když ani to nepomůže, zkus pustit facebook v jiným prohlížeči a pak dej vědět jestli nastala nějaká změna.

muhamed

Asi je tam moc lidi