Vanda6

Nedostatek místa v úložišti v mobilním telefonu. Proč se mi zobrayuje tato hláška i když místa je dost?

Mám mobil Samsung Galaxy Fame a chci si stáhnout aplikaci Retrica, ale pořád mi to píše NEDOSTATEK MÍSTA V ÚLOŽIŠTI. Vymazala jsem už co se dalo, místa je tam určitě tím pádem dost, ale stále se mi to nechce stáhnout. Nevíte čím by to mohlo být?

Odpovědi
uccello

Je to chybou v Androidu, potýká se s tím hodně telefonů vč. mého. Jediné, co by pomohlo je nějaká opravná aktualizace. Android má vůbec zvláštní způsob nakládání s volným místem a taky s operační pamětí.

Radomír.cz

Já mám mobil Nokia, a taky se mi to tam dost často ukazuje. Když si chci z NB poslat píseň do mobilu, odstraním soubor, kterého mi moc není líto. 🙂

anonym

Pokud používáš Chrome v PC nebo v NT, tabletu, číhni sem http://www.sve­tandroida.cz/apk-downloader-stahujte-instalacni-soubory-apk-primo-z-google-play-navod-201309