lukas.zmizik

nechat se úmyslně nabourat zprava?

Když jsme tuhle jednou měli diskuzi ohledně parkovišť, starých aut a přednosti zprava, tak z toho nějak vyplynulo, že se kamarádi shodli na tom, že když mají staré auto a plánuji koupit nové, že lepší než jej hodit na vrakáč je projet se s ním několikrát po parkovišti u teska a nechat si to nabourat. Což je snadné, protože tam přednost zprava téměř nikdo nedodržuje. No a účelem toho je dostat ze svého starého auta ještě nejaké peníze od pojišťovny.

Zkoušel jste to někdo někdy nebo jaký z toho máte pocit?
Doplňuji:
to se ví, že je to veřejná komunikace, dokonce je tam i značka upozorňující na přednost zprava a nejednou sem tam byl málem sejmut, vytrouben a vyklepán na čelo

Nejlepší odpověď
Drap

Dělává se to. Lze to však i hodnotit, jako pojistný podvod.

Další odpovědi
mosoj

Nejdřív si ale zjisti zda je dotyčné parkoviště veřejná komunikace ! Také nemusíte od pojišťovny dostat nikdo nic.

jirkajirka

No to,snad nemyslíš vážně.Toto chování se nadá ani pojmenovat.Představ si že se necháš nabourat od nějakého dědy.Myslíš že má na to důchod.Příjde o bonusy. Jestli je to nějaký vrak,tak volat policii a technickém stavu pokuta možná vyšší než cena od pojištovny. Na takovém parkovišti bývají kamery i ty by ledacos napověděly.
Doplňuji:
http://www.zkra­covatko.cz/O0A6qY Pro takové darebáky mam toto překvapení.

JájsemRaibek

Nechci nabádat k něčemu, ale bohužel se to tak děje. Dokonce se to děje ještě v horším případě a pak je jedno jestli zprava nebo zleva.
Se spolujezdcemzas­tavíš na hlavní silnici a mávnutím ruky pustíš toho na vedlejší, ale .......
No on nedal přednost není co řešit, ale je to svinárna.

cukrar

pokud to budete takto komentovat, jde o pojistný podvod.
nezkoušl jsem to, i když občas po zabrždění jsem si řekl…proč jsem tak brzdil, když mě to mohl nabourat a já dostat prachy. Ale rozum vždy zvítězil před......