BEAES

Nebylo by špatné vidět, kolik je tu nyní uživatelů on-line…

Co myslíte? A také by u nicku mohlo být nějaké znamení, že je dotyčný on-line, je to tak jinde na serverech a zdá se mi to dobré.

Nejlepší odpověď
Jahoda

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/brali-byste-kdyby-bylo-u-jmena-osoby-na-odpovedich-videt-zda-je-dotycny-a-on-nebo-offline

Další odpovědi
terry

Na tuto otázku jste odpovádala vy sama již před 100 dny. Napsala jste požadavek adminům?

BEAES

Zdá se mi, že je tu uživatelů čím dál míň, tak by to čísílko bylo zajímavé sledovat…