Katka99

Nebo neznáte alespoň ISBN u knihy Příkladné novely od Miguela de Cervantese y Saavedry ?

Předem moc děkuji :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Viz má odpověď zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neznate-prosim-u-knihy-cikanecka-isbn

Znovu opakuji: ISBN není záležitost knihy, ale jejího konkrétního vydání. Prostě se může stát, že daná kniha žádné ISBN nemá, protože naposledy vašla v době, kdy se ještě ISBN pepřidělovalo. U starších vydání zcela běžná věc. Pokud to potřebuješ pro účely citace, použij to vydání, ze kterého jsi sama čerpala..

Další odpovědi
samicek333

ISBN se u nás využívá až od roku 1989, tato kniha byla vydána v roce 1977, takže ISBN nemá.

quentos

Mám takový dojem, že po vás chtějí ISBN proto, abyste si knihu skutečně museli půjčit z knihovny a přečíst si ji, a ne jen opsat výtah děje z internetu. Snad nechcete, abychom vás podporovali v tomto podvádění.

kapka

Koukala jsem na to a ani Cikanecka ani Prikladne novely fakt ISBN nemaji. Ale jestli ti to pomuze, tak jsem nasla jedno vydani z roku 1999 Cikanecky ve spanelstine. :D ISBN je 88–7754–897–9
Treba ti budou ve skole verit, ze umis spanelsky. :)