Katka99

Neznáte prosím u knihy Cikánečka ISBN ?

Je to kniha od Miguela de Cervantese y Saavedry. Ale nemůžu nikde najít ISBN, tak bych potřebovala poradit. Předem MOC DĚKUJI :)
Doplňuji:
Celkem to spšchá :( tak mi prosím pomocte :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

ISBN není záležitostí titulu, ale konkrétního vydání. Já mám tu knížku vydanou v roce 1950 a žádné ISBN pochopitelně nemá.
Doplňuji:
Jestli opravdu prahneš po ISBN, a pokud ti nevadí, že jde o anglické vydání, tak tady je: 0856685550.

Další odpovědi
samicek333

Tato kniha žádné ISBN nemá, byla vydána ještě před tím, než se začalo ISBN využívat. Pokud potřebujete citaci, tak ta je: CERVANTES SAAVEDRA, Miguel de. Cikánečka. Vydání první. Praha: Jaroslav Podroužek, 1944. 94 – [i] s.
(z databáze Národní knihovny ČR)

kapka

Na netu v databazi nejake knihovny jsi hledala? Ja to taky opisuju z netu. Koukni na stranky liberecke knihovny treba.