M_Petr_M

Jaký máte názor na dark web?

DarkWeb zobrazuje 90 % informací, které jsou na internetu, zatímco běžný Google pouze 8 %. Na zbylé 2 % by se musely vyvinout lepší počítače. Na běžném internetu najdete nepř.: porno, informace o běžných věcech atd. Na darkwebu najdete např: dětské porno, nájemné vrahy, prodej drog a zbraní, vládní dokumenty atd., prostě vše nelegální. Tak se chci zeptat: je špatné, že na něj chodím (jen kvůli vládním dokumentům – UFO, různé statistiky, tajné projekty atd.)? :D

Nejlepší odpověď
Tondaotm

DarkWeb (TORové stránky s doménou .onion) není ani omylem 90% internetu. (Zaplácat tolik místa nelegálním obsahem by snad ani nešlo)
Cca 90% internetu jsou stránky, které nejsou indexovány vyhledávači, protože pro přístup musíš mít heslo nebo brání botům v přístupu,„Deep web“(deep web je i např. Facebook, soubory v cloudových úložištích…).
Dále nechápu tvé tvrzení o 2% procentech, na která potřebujeme lepší počítače. Jak se tato data na internet dostala? Na jakých serverech jsou uložena? Patří mezi ně fotka Chucka Morrise na konci internetu?

Jinak prohlížení DarkWebu je pokud vím legální, pokud tam nic nenakupuješ a nesleduješ dětské porno.

Další odpovědi
Drap

Netuším, kde jsi nabral ty informace o procentech.Jeví se mi jaako nesmyslné. Pokud neděláš nic nelegálního, neděláš nic špatného.

Šidlo

slovenské a české diskusie sú najväčší dark......

taký humus nie je ani v amerike, kde je oveľa väčšia sloboda prejavu

Nina 01

Myslím si, že jsou tahle čísla hodně zveličená.....

slad08

Dark web rozhodně nebude zabírat 90% internetu. To že na něj chodíš (přes Tor) není asi nic špatného, prohlížet si ho můžeš. Ovšem jakmile bys učinil nějaký tah (nákup, objednávku čehokoli), tak by to už tak legální být nemuselo.