Josef,P

Jak stahovat obrázky z aplikace Tor Browser?

Dobrý den používám aplikaci Tor Browser, bohužel z ní nejdou stahovat obrázky, zkoušel jsem i natáčení a focení obrazovky a nic, nevíte jak ty obrázky stáhnout?

Odpovědi
anonym

Stejně jako v jakémkoliv jiném prohlížeči, klepneš na obrázek pravým tlačítkem myši a vybereš „uložit jako…“

Pokud výše uvedený postup nezabral zkus tento:

  1. stiskni kombinaci CTRL+SHIFT+E
  2. Otevře se panel sledování provozu na něm místo Vše vyber Obrázky
  3. Vyber požadovaný obrázek níže pravým tlačítkem myši a z nabídky vyber „Uložit jako“ …

Tímto postupem to jde vždy i když to stránka sama pomocí javascriptu blokuje.