rjirku

Jak se jmenuje song v reklamě na radiu Beat, v němž se zpívá něco jako „tento pán chodil zamračenej…“?

prosím neznáte název songu, co je v reklamě na radiu Beat- text je něco jako :tento pán chodil zamračenej, hlavu nosil jako oběšenej ......:D

Odpovědi
Mc Merkurion

… není to song, jen betonujem, reklama Tlustá berta …

zc.idevopdo

to by mě taky zajímalo, mám pocit, že k tomu říkají něco o skupině Gorilla Crash, ale takoveou skladbu jsem od nich nenašel. Vážně je to jen reklama a neexistuje celá verze? pak bych prosil pana Merkuriona o upřesnění.. co si mám představit pod „betonujem, reklama Tlustá berta“?