Awer

Neznáte název písničky, kde se zpívá „pam pam pam pa ra ri pam pam“?

Ne, ta navrhovaná to není. Upřímně, pokud se vám rovnou nevybaví, nespíš to ona nebude. Konvenční doledávací techniky já jakžtakž zvládám :)
Omlouvám se, nefunguje mi Midomi, alternativy selhávají a Google nabízí Indii, Koreu a disco… Hledám popovou písničku (nejspíš 80's, 90's), nijak zvlášť hlasitá, kytara, mírně chraptivý mužský interpret, je to anglicky a v refrénu je vždy zvukově přibližně toto: „pam pam pam pa ra ri pam pam… ti di dam“. Jinak je to tématicky ze života, ale nemůžu si vzpomenout na jediný fragment krom refrénu a už mě to dost štve. Díky :)

Odpovědi
Dismas

Není to tohle? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=a6fkac-CQ8Q
Vzhledem k tomu, že jsem ročník 99, se mi nevybaví.

zjentek

Petr Kotvald- Satelit

ten který je

Troggs.To jsou ale šedesátá léta,to asi nebude ono.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6__s2-iytA0

anonym

Tady je nějaká rapapam pam…:-))
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=D2s2Hdjnr8g

DJKlada

Zázraky hned, nemožné na počkání..... DJane HouKat – Girls in Luv 😉

Matěj Jičín

Já znám písničku Little Drummer Boy od zpěvačky Joan Jett se skupinou The Blackhearts. Tato zpěvačka se proslavila hlavně díky písničce I Love Rock'n'roll. Je ale možné, že to od někoho převzala a prapůvod písně bude jiný. A propos, podle mě existuje i česká verze, ale nevzpomenu si … nevíte?

anetaet

hlídač krav

Awer

Díky za odpovědi. Byla to Road to Mandalay od Robbieho Williamse

anonym

A tys ho nepoznal?? No to je skandál, tak tys nepoznal Williamse?