FandaLanda

Navštěvujete nějaké noční kluby?

Noční kluby, kde by se pivo pilo a do šesti do rána by otevřeno bylo. V sobotu a pátek by to snad nevadilo. I nám by se líp o víkendech žilo. Bylo by tam moře holek, taky pěkně divokejch. A čísník by taky patřil mezi nás. Každej by rád příště přišel zas.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne

Další odpovědi
paul1

Jednou jsem byl služebně v Brně a na náměstí Svobody byl tenkrát nějaký noční podnik i se striptýzem. K pití ale jen víno a liguére. Pivo asi v takových klubech se nenajde. Kdysi,
když jsme při flámování dostali chuť na pivo, tak jsme šli na nádraží do bufetu, tam bylo otevřeno i do rána.

Rocker

Kdysi zamlada občas ano,teď už ne.

Rokio

Ne. Držím celibát, alkohol nepiji a je to navic pod moji úroveň.

FandaLanda

Rokio, to je škoda. České holky a české pivo za hřích stojí.