Blecha

Návnada na ryby – nejúčinnější ?

Jaká je podle vás nejlepší návnada na ryby a jak ji připravíte ?
Doplňuji:
Na rybníce, teď – kapry atp.

Odpovědi
ten který je

Neexistuje universální návnada nebo nejúčinější.Záleží v jakém ročním období se jde na lov,nebo na jakých vodách se bude lovit,zda na řece,rybníce nebo pískovně.V zimním období je vhodná živočišná návnada a v letním období návnada rostliného původu.Záleží také na jaký druh ryb se chcete zaměřit.Doporučil bych Vám knihu kterou seženete už asi jenom v antikvariátě­.Kniha je od Jaromíra Říhy a nese název – 1000 + 1 rada pro rybáře.Je sice staršího vydání ale je dobrá a pomůže Vám se zorientovat.Petrův zdar!RE:tak snad zde se zorientujete www.lovkapra.com

unhot.astra

Nejúčinnější návnada na ryby jsou peníze.

Zdroj: www.horoskopy.cz

jasnněka

Kamarádovi se osvědčila návnada Boilies https://www.ob­chodupetra.cz/bo­ilies-pelety-pasty. Hodně tuto návnadu používá v revírech, které jsou už lidově řečeno vychytané. Tady je tento druh opravdu tou nejlepší variantou. Oblíbená příchuť jahoda a švestka. Řekla bych, že se po této příchuti můžou ryby přímo utlouci. 🙂