mojitek

navigace-mapy

Ahoj všem co něco vědí o počítačích apod.Mám navigaci Navigon 1210 s origo mapami 2Q/2009.Z jednoho webu jsem si stáhnul mapy 2Q/2011 a natáhl do navigačky a ještě do 4GB micro SD karty kterou jsem si přikoupil.Když si v PC přes USB kabel otevřu navigaci tak tam jsou ty staré mapy + ty nové(ty nové jsou v zZIPu).Ale když zapnu venku navigačku,tak tam mám jen ty staré mapy ,po nových ani vidu ani slechu)a ani se mi nezobrazí možnost např. přepnutí na ext.paměť(SD karta) . Co je špatně? ¨Jsem asi PC lama.Předem díky za rady.

Nejlepší odpověď
chudst

Jestli je to jak na TomTomu, tak to potrebujete tu navigaci nejakym zpusobem cracknout, aby vam to ty mapy nacetlo.

Ale jak se to dela, to netusim.