nYnSee

Navazuji na předešlou otázku s mírně herním nootebookem

Intel core i3–2330M a NVIDIA GeForce GT 520M, 1GB VRAM srovnání s AMD Quad Core A8–5550M a ano hraju na free serveru a myslím, že internetové připojení mám dobré, normálně stahuji kolem 900 kb/ sec/// navazuji na otázku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uvazuju-koupit-nejaky-mirne-herni-noteooku-prosim-o-radu //// a děkuji za radu
Doplňuji:
ne tak já nevím je to normální internet za 300 kč

Nejlepší odpověď
cochee

Navazuji na svou odpověď u předešlé otázky: ping nemá s rychlostí netu nic společného, já mám nyní 8/4 Gbps a ping mám cca 20–25 milisekund (je to wifi), takže pro WoWko mi je ta rychlost na ho. Psal jsem taky, že je důležitá i linka u serveru a samotné železo serveru, nejen konec linky u hráče doma. A to se samozřejmě nějakými triviálními testy zjistit nedá.

Ze jmenovaných CPU je na tom lépe AMD, na žebříčku benčmarkových testů je to 350. nejvýkonnější procesor, ten intel je 520.

Zdroj: http://www.cpu­benchmark.net/cpu_lis­t.php

Další odpovědi
huxa

Radši bych šel do toho intelu…
jestli stahoješ 900kb/s, vážně tě lituji.

arygnoc

900 kb/ sec???
a to vám tie bajty posielajú kuriérom?
kontaktujte poskytovateľa, to niekde bude chyba.