Uvažuju koupit nějaký mírně herní noteooku, prosím o radu.

Uvažuju koupit nějaký mírně herní noteook s 15,6", s numerickou klávesnicí.Rád hraji world of warcraf wotlk, takže by mě stačilo aby ho rozjel plynule, mám na mysli nějaký takový http://www.alza.cz/… akorát se nevyznám v AMD grafických kartách rozjela by wow bez záseků? Cenový strop 14 tisíc.
Ano uvažobal jsem o sestavě, ale do školy budu potřebovat počítač a stolní tam opravdu tahat nebudu. Předem děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Ano rozjede ale kdyz se pak jede velky raid nebo tak tak se me to sekalo. Na i3 4 gb ram, a nvidia geforce 520m.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

wowko rozjede skoro cokoliv, hrál jsem ho před x rokama na tom samém pc, co mám teďka a to je jednojádro Athlon XP 2500+. Ber něco s i3 a nemusíš se obávat, že to neutáhne grafika.
Doplňuji:
Tam je asi tak tisíckrát důležitější ping na server a pokud jsi to hrál neoficiální cestou, tak přichází v úvahu i slabý hardware serveru a/nebo slabá internetová lajna serveru. Nenapsals bohužel, který i3 to byl, takže nemůžu výkonnostně porovnat s tím AMD. Grafika Radeon je samozřejmě více než 2× výkonnější, to je dáno i datem produkce.

Další odpovědi:

Zlatý

Já si myslím, že je to dobrý notebook do školy, má 6článkovou baterii, tkaže by měl i něco vydržet. Co se týká her, tak WoW by tam měl jet bez problémů a i řada dalších her. Nicméně stále platí, že notebook není úplně primárně určen na hraní her.
Tady je 8GB RAM a čtyřjádrový procesor s pěknou grafárnou. Nebude problém.

Asus K55V
Intel Core I5 - 3210M, 2,5GHz
HDD 1TB

Ale obávám se, že do 14.000 Kč se nevejdeš. Zkus se poptat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.